• 0322 455 35 00
  • info@adana.bel.tr
  • Belediye Başkanı
    • Zeydan Karalar
      • Danışmanlar
        • İsmail Boyraz
          • Mürüvet Sızlı
            • Abdulkadir Küreksiz
              • İpek Sabah Aynal
                • Uzm. Dr. Rıza Mete
                • Teftiş Kurulu Başkanlığı
                  • Pınar Kaya Özdiker
                    • Pınar Kaya - Müfettiş
                      • Reha Bertan Günay - Müfettiş
                      • İç Denetim Birim Başkanlığı
                        • Erkan Artan
                          • Mustafa Baysal
                            • Mehmet İnan
                              • Emel Barış
                                • Ahmet Çil
                                  • Mehmet Okşaş
                                  • Hukuk Müşavirliği - I.Hukuk Müşavirliği
                                    • Av. Ali Akıncı
                                      • Av. Betül Erman
                                        • Hatice Ercan
                                          • Nevin Eşelioğlu Sezgili
                                            • Pelin Haseki
                                              • Leyla Kaman
                                              • Özel Kalem Müdürlüğü
                                                • Ejder Mehmet Sıkık
                                                • Genel Sekreter
                                                  • Dr.Ergül Halisçelik
                                                    • Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı
                                                      • Figen Dur - Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı
                                                        • Adnan Demirağ - Arşiv Şube Müdürlüğü
                                                          • Figen Dur - Encümen Şube Müdürlüğü
                                                            • Deniz Poyraz - Meclis Şube Müdürlüğü
                                                              • Deniz Poyraz - Yazı İşleri ve Genel Evrak Şube Müdürlüğü
                                                              • Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
                                                                • Dr. İsmail Güneş - Bilgi İşlem Daire Başkanlığı
                                                                  • Erkan Kalkancı - Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Sistemleri Şube Müdürlüğü
                                                                    • Utku Şensoy - Kent Bilgi Sistemi Şube Müdürlüğü
                                                                    • İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı
                                                                      • Ayşe Küçükeran - İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı
                                                                        • Fatih Yıldız - İnsan Kaynakları ve Eğitim Şube Müdürlüğü
                                                                          • Ali Bülbül - Maaş Tahakkuk Şube Müdürlüğü
                                                                            • Oray Ağar - Personel Şube Müdürlüğü
                                                                              • Adem Yavuz Kıreker - Yüklenici İşlemleri Şube Müdürlüğü
                                                                              • İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı
                                                                                • Mansur Aladağ - İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı
                                                                                  • Şehmus Alparslan - Adana Halk Ekmek ve Gıda Ürünleri İşletme Müdürlüğü
                                                                                    • Yasin Yüksekbaş - Hal Şube Müdürlüğü
                                                                                      • Dr.Esin Güvercin Altıokka - Hayvan Pazarları ve Mezbahane Şube Müdürlüğü
                                                                                        • Zeynep Yaşar Şahin - İştirakler Şube Müdürlüğü
                                                                                          • Oğuzhan KAYA - Otogar ve Otopark Şube Müdürlüğü
                                                                                          • Etüd ve Projeler Daire Başkanlığı
                                                                                            • Suphi Civelek - Etüd ve Projeler Daire Başkanlığı
                                                                                              • Gülcan Keskin - Afet ve Risk Yönetimi Şube Müdürlüğü
                                                                                                • Çağrı Ün - Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü
                                                                                                  • Güney Çabuk - Kentsel Projeler Şube Müdürlüğü
                                                                                                  • Genel Sekreter Yardımcısı - Av.Türkan Eşli
                                                                                                    • Fen İşleri Daire Başkanlığı
                                                                                                      • Özlem Hilal - Fen İşleri Daire Başkanlığı
                                                                                                        • Onur Özdağ - İşletmeler Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü
                                                                                                          • Ece Renklioğlu - Yapım Onarım ve Proje Şube Müdürlüğü
                                                                                                            • Bahadır Kılıçarslan - Mezarlık İnşaat İşleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                            • Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı
                                                                                                              • Öner Aka - Yol Yapım, Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı
                                                                                                                • Erol Zorlu - Yol Şube Müdürlüğü
                                                                                                                  • İsmail Ulaş - Asfalt Üretim Şube Müdürlüğü
                                                                                                                    • Ahmet Özlütıraş - Altyapı Koordinasyon Şube Müdürlüğü
                                                                                                                    • İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı
                                                                                                                      • Oktay Karakuş - İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı
                                                                                                                        • Hüseyin Avşar - Harita Şube Müdürlüğü
                                                                                                                          • İlker Söğüt - İmar Planlama Şube Müdürlüğü
                                                                                                                            • Nesrin Akdoğan - İmar Uygulama Şube Müdürlüğü
                                                                                                                              • Mediha Didem Öğütçü - Mevzuat Aykırı Yapılar Şube Müdürlüğü
                                                                                                                              • Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı
                                                                                                                                • Özlem Karaoğlan - Kentsel Dönüşüm Daire Başkanlığı
                                                                                                                                  • Mehmet Çulcu - Etüd Proje ve Kentsel Tasarım Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                    • Sabri Erenoğlu - Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                      • Şahin Kıl - Koruma Uyg. ve Den.(KUDEB) Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                        • İlhan Taş - Kültür Varlıkları ve Turizm Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                        • Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı
                                                                                                                                          • Mehmet Temel - Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı
                                                                                                                                            • Turan Yılmaz - Emlak ve İstimlak Şube Müdür Vekili
                                                                                                                                              • Evrim Kahraman - Kira ve Tahsis Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                              • Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                • Ayten Dolançay - Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                  • ? - Kadın Eğitim ve Araştırma Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                    • ? - Kadın Ekonomisini Güçlendirme Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                  • Genel Sekreter Yardımcısı - Dr. İsmail Güneş
                                                                                                                                                    • Zabıta Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                      • Ercan Kandemir - Zabıta Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                        • Ercan Özcan - Zabıta Bölgeler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                          • Ercan Özcan - Zabıta Denetim Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                            • Ercan Özcan - Zabıta Destek Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                              • Ercan Kandemir - Zabıta Eğitim ve Planlama Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                • Kadir Palabıyık - Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                • Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                  • İbrahim Hakverdi - Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                    • İbrahim Hakverdi - Ceyhan İlçe Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                      • Fatih Muhammet Yılmaz - Pozantı İlçe Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                        • İlhami Orhan - Kozan İlçe Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                          • Hakan Atasever - Saimbeyli İlçe Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                            • İrfan Irmak - Karataş İlçe Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                              • İrfan Irmak - Muhtarlık İşleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                              • Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                • Dr. Muhsin İnal - Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                  • Evren Evrim Özdemir - Aile ve Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                    • Can Mustafa Eren - Engelli Hizmetleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                      • Feride Hankaş - Gündüz Bakım Evleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                        • Ayhan Akkaya - Göç ve Göçmen İşleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                          • Mehmet Özsöyler - İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                            • Galip Reha Ertekin - Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                            • Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                              • İrfan Irmak - Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                • Hasan Aydoğan - Basın Yayın Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                  • Mehmet Yuşa Davarcı - Gençlik Merkezleri ve Meslek Edindirme Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                    • Bedir Kocaoğlu - Gençlik ve Spor Destek Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                      • Hasan Aydoğan - Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                        • Mehmet Yuşa Davarcı - Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                        • Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                          • Mahmut Göğebakan - Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                            • Mehmet Özdemir - Evlendirme Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                              • Dr. Ali Dagistan - Konservatuvar Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                • Mahmut Göğebakan - Kültür Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                  • Mahmut Göğebakan - Tiyatro Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                  • Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                    • Arif Kanber - Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                      • Dr. Ramazan Özdemir - Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                        • Zehra Durak - Tarımsal Hizmetler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                          • Arif Kanber - Kırsal Hizmetler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                        • Genel Sekreter Yardımcısı - Gülşen Birgül Ağdemir
                                                                                                                                                                                                                          • Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                            • Ali İhsan Özdilek - Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                              • Hıdır Gümüşdamla - İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                • Mağfer Yıldırım - Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                • İtfaiye Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                  • Nihat Sarraf - İtfaiye Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                    • Hünkar Görür - İtfaiye Arama Kurtarma Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                      • Tarık Öncel - İtfaiye Destek ve Eğitim Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                        • Hüseyin Gezmez - İtfaiye Ruhsat ve Önleme Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                          • Nihat Sarraf - İtfaiye Yangın Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                          • Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                            • Hasan Deda Büyüköztürk - Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                              • Aytekin Şahin - Çevre ve Denetim Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                • Tamer Leba - Denizcilik ve İç Su Hizmetler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                  • Tamer Leba - Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                    • Duygu Argunşah - Ruhsat ve Denetim Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                    • Mezarlıklar Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                      • A.Ergin Kiser - Mezarlıklar Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                        • Celal Uluç - Bakım ve Defin Hizmetler Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                          • A. Ergin Kiser - Cenaze Nakil ve Yardım Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                        • Genel Sekreter Yardımcısı - Bülent Erdoğan
                                                                                                                                                                                                                                                          • Mali Hizmetler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                            • Aliye Aslankaçıran - Mali Hizmetler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                              • Bahadır Özdemir - Gelir Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                • Mehmet Ali Cop - Gider Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                  • Ahmet Yıldıray Şimşek - İcra ve Takip İşl. Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                    • Enver Kayalı - İç Kontrol Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                      • Cem Duman - İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                        • Hasan Emuce - Kredi ve Katılım Payları Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                          • Mesut Çetiner - Program Bütçe Tarife Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                            • Zekiye Eskiyörük - Strateji Geliştirme Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                            • Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                              • İlyas Kıran - Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                • Arman Aydoğan - Enerji ve Aydınlatma Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                  • Neslişah Çürük - Fide ve Fidanlıklar Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                    • Burhan Aşan - İşletme ve Bakım Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                      • Emine Aslı Baykan - Peyzaj Planlama ve Proje Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                      • Ulaşım Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                        • Dr. Murat Kütükçü - Ulaşım Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                          • Caner Tuğal - Otobüs Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                            • Mehmet Mak - Raylı Sistem Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                              • Çağrı Çelik - Ticari Araç İşlem Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                • Önder Alpagot - Trafik ve Sinyalizasyon Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  • Caner Tuğal - Ulaşım Destek Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    • Mustafa Dağ - Ulaşım Koordinasyon Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      • Neslihan Emine Barış - Ulaşım Planlama Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      • Satınalma Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        • Fehmi Korkmaz - Satınalma Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          • Mehmet Emin Atayan - İhale Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            • Sezen Kamışlı Sallahoğlu - Maliyet Tespit Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              • Talip Can Çetin - Satınalma Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              • Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                • Remzi Kankılıç - Makine İkmal Bakım ve Onarım Daire Başkanlığı
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  • Mükremin Bakır - Hasar Tespit Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    • Muzaffer Adıgüzel - Makine Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      • Vedat Kikizade - Makine İkmal ve İşletme Şube Müdürlüğü